Bin Soysuza Bir Soylu Yeter

İçişleri Bakanlığı döneminde bebek katili PKK, FETÖ, DEAŞ vb. terör örgütlerine büyük darbe vuran Süleyman Soylu Bakanımızın her daim yanındayız…

Bazı çakallar meydanı boş bulduklarını sanarak Sn. Soylu ‘ya saldırıya geçmiştir. Ama şu iyi bilinmelidir ki millet olarak bu hainlere asla taviz vermeyeceğiz… Süleyman Soylu’yu sizin iğrenç arka bahçe siyasetinize kurban verecek değiliz. Bir Süleyman Soylu kolay yetişmiyor.

O görevi başındayken her saniyesini, bu milletin refah, huzur, beka ve kalkınmasına adamış bir vatan evladıdır. Cumhurbaşkanımızın en büyük dava ve yol arkadaşıdır. Cumhurbaşkanımızın iradesi ve dönemin İçişleri Bakanı Sayın Süleyman Soylu “Topraklarımızda tek bir terörist kalmayıncaya kadar uyumayacağız” demişti. Biz şehit ve gazi aileleri olarak her daim kendisinin yanındayız.. Biz ondan razıyız Allah’ta Ondan razı olsun.

Sel de Soylu, afette Soylu, Cudi’de Soylu, Gabar’da Soylu, Maraş’ta Soylu, Kastamonu da Soylu. Görevli olduğu süre boyunca hiç bir bayramı ailesiyle geçirmeyen Sayın Soylu vatanı için her daim canla başla mücadele etmiştir.

Bin Soysuza Bir Soylu Yeter.

Abbas GÜNDÜZ
15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Gazileri ve Terör Mağdurları Derneği Genel Başkanı