BASIN AÇIKLAMASI

Şehit ve Gazi Aileleri Olarak Kılıçdaroğlu’na Açık Çağrımızdır.

Kılıçdaroğlu’na soruyoruz? HDP ile görüşmeniz de, “biz iktidara geldiğimiz de sınır ötesi operasyonları durduracağız, dediniz mi demediniz mi?

HDP li Pervin Buldan, kandile selam gönderip, Kandilde ki teröristlere, “artık Türkiye’ye geleceksiniz ve burada siyaset yapacaksınız” diyor ve devam ediyor “6 lı masada ki dostlarımızdan söz aldık” diyerek, Bebek katili PKK elebaşına özgürlük istiyor.

Hadsiz Ahmet Türk ne diyor; Ak partiye oy veren Kürt kardeşlerimize Ahlaksız diyerek hakaretler savuruyor. Sözde Ilımlı HDP’li Ahmet Türk 40 yıldır PKK Terör Örgütü ile kol kola kucak kucağa oldunuz. Askerlerimizi, Polislerimizi, Güvenlik Korucularımızı, Şehit ettiniz. Devletini Vatanını Bayrağını Seven vatansever kürt kardeşlerimizi katlettiniz. Ahmet Türk denen Ahlaksıza ve Onun Avenelerine diyoruz’ki Artık kürt kardeşletimizin yakasından düşün.

PKK lı bebek katili ne özgürlük istiyor, Kürtler iktidara oy veremez diyor.

HDP’li Sırrı Sakık ne diyor; “Bu sistemi değiştireceğiz, kiminle değiştireceğiz 6’lı masadaki dostlarımızla” değiştireceğiz diyor. Akabinde bay Kemal PKK nın siyasi uzantısı hdp ye gidiyor, selam duruyor ve adeta ülkesini peşkeş çekerek özerklik sözü veriyor.

Akşener, Karamollaoğlu, Davutoğlu, Babacan da dahil bu dostlarımızla birlikte verdiğimiz bütün sözleri yerine getireceğiz diyor. 6+1 masanın ortağı HDPKK partisi bunları açık açık konuşurken “ben milliyetciyim” diyen Akşener’den, ne Karamollaoğlu’ndan, davama ihanet edersem yüzüme tükürün diye Davutoğlu’ndan, Babacan dan nede Uysal dan ses yok. Neden yok çünkü dertleri millet değil, vatan değil, bayrak değil.

Kılıçdaroğlu diyor ki;
“Terörist Selahattin Demirtaş’ın serbest bırakılmasını istiyorsanız bana oy verin,
Osman Kavala nın serbest bırakılmasını istiyorsanız bana oy verin”.
“FETÖ’cülerin serbest bırakılmasını istiyorsanız, bana oy verin.
PKK lıların serbest bırakılmasını istiyorsanız, bana oy verin.
Gezi olaylarını yapanların hapisten çıkarılmasını istiyorsanız, bana oy verin.
KHK lı “mağdurların” hapisten çıkartılmasını istiyorsanız, bana oy verin”.

Aziz milletimiz şehit ve gazi aileleri, hiç bir zaman sizin yaptığınız bu hainliği ve alçaklığı unutmayacaktır. Bizim davamız büyük, bizim davamız Aziz milletimiz, bizim davamız vatanımız, bizim davamız devletimiz, bizim davamız bayrağımız, bizim davamız ezanımızdır. Bir karış toprağımız dahi olsa hüküm size ait değil. Biz gemileri karadan yüzdüren ecdadın torunlarıyız. Bir avuç toprak için bile canımızı vermeye hazırız. 40 yıldır terör belasıyla mücadelemize devam etmemize değil 6 lı masa, okyanus ötesi bile engel olamayacak.
Aziz milletimiz şehit ve gazi ailelerimiz asla ama asla bu cennet vatanı, ne size nede sizin o kirli zihniyetinize teslim etmeyecektir.

14 Mayıs 2023 seçimleri Türkiye’nin bekası için çok önemli. Bu bir varoluş mücadelesi. Devletimizin bölünmez bütünlüğünün mücadelesi. Allah’ın izniyle Aziz milletimizin de desteğiyle Güzel Türkiye’mizin 13.cü Cumhurbaşkanı yine yeniden kefenini giyip bu davaya baş koyan, Recep Tayyip Erdoğan Olacaktır.

Abbas Gündüz
15 Temmuz Demokrasi Şehitleri, Gazileri ve Terör Mağdurları Derneği Genel Başkanı