Aziz Türk Milleti Sizi Asla Ama Asla Affetmeyecek

HDP, KILIÇDAROĞLU, KARAMOLLAOĞLU, AKŞENER, DAVUTOĞLU, BABACAN, UYSAL HEPSİ TÜRKİYE DÜŞMANLARIYLA,PKK İLE KANDİL’LE AVRUPA İLE BİR ARADA, KOL KOLA.KİMLER KİMLERLE YOL YÜRÜYOR, KİMLER KİMLERİ DOST TUTMUŞ GÖRÜN.
ŞEHİTLERİMİZİ YOK SAYMAYA DEVAM EDİN.

AZİZ TÜRK MİLLETİ SİZİ ASLA AMA ASLA AFFETMEYECEK.

Kıymetli Kardeşlerim,

Hangi dine mensup olursanız olun, hangi dili konuşursanız konuşun, kalbiniz Türkiye Cumhuriyeti Devleti için atıyorsa, devletimizin bölünmez bütünlüğüne inanıp, şehitlerimizin aziz hatıralarını yüreklerimiz de taşıyorsak biriz beraberiz demektir.

Bugün, Türkiye Cumhuriyeti Devleti varoluş mücadelesi vermektedir. Hem devletimizin makamları, hem de bizler gereken tüm hassasiyeti göstererek aziz şehitlerimizin, gazilerimizin anısına bu cennet vatanı, kimsenin bölmesine müsaade etmeyeceğiz.

Avrupa “özerklik” adı altında ülkemizi, böl parçala yok et taktiğini uygulayarak parçalamaya teşebbüs ediyor. Türkiye’deki siyasi uzantılarını kullanarak, ülkemizi kaosa sürüklemeye çalışıyor. Kandilin siyasi sözcüsü, maşası HDPKK ne diyor “6 lı masadaki dostlarımızdan söz aldık” Ne için, Bebek katili Cani terörist başı Köpek Apo’nun özgürlüğü için. Ne için, kurulmak istenen ve öz yönetim dedikleri sözde Kürdistan hayalleri için. Celladına aşık olan 6+1 masanın sözde liderleri, bir koltuk alabilmek için ülkesinin topraklarının parsel parsel peşkeş çekilmesine, göz yumuyor. Bu kanlı siyaseti yapanlara, 40 yıldır terör belasıyla mücadelemizi aziz milletimize hatırlatmak istiyorum. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Liderliğinde,

Kahraman Bakanımız Sayın Süleyman Soylu’nun dik ve kararlı duruşu sayesinde terör belasını bitireceğiz. Kahraman Jandarmamız, kahraman Emniyet Teşkilatımız ve kahraman Güvenlik Korucularımız, gözlerini kırpmadan teröre teröriste aman vermeden, vatan mücadelesi vermektedir. Tek bir terörist kalmayıncaya kadar da devam edecektir.

Kıymetli Kardeşlerim,

14 Mayıs 2023 seçimleri ülkemizin bekası için çok önemli. Feraset sahibi tüm kardeşlerime açık çağrımdır. Devletimizin Liderine Başkomutanı, Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a bu vatanın öz evladına güvenelim, yanında olalım ve vatandaş olarak üzerimize düşeni yapıp, 14 Mayıs dünyanın kaderini değiştirecek olan 2023 seçimleri ile tarafımızı seçip cennet vatanımızı parçalamalarına müsaade etmeyelim.

Abbas Gündüz
15 Temmuz Demokrasi Şehitleri, Gazileri ve Terör Mağdurları Derneği Genel Başkanı