BASIN AÇIKLAMASI

ERDOĞAN GİTMEYECEK.
SİZ DE KİNİNİZ DE ŞEHİTLERİN KANIN DA, ŞEHİT ANNELERİNİN GÖZ YAŞLARIN DA BOĞULACAKSINIZ. BU NECİP MİLLET SİZE 14 MAYIS 2023 TE HADDİNİZİ BİLDİRECEK.

Muharrem İnce, “gel bakalım Muharrem’i” yada kurultayın yapıldığı alanın son sırasına, seni tuvalet önüne oturttuklarını, seçim gecesi seni yalnız bırakmalarını çabuk unuttun galiba. Neymiş “Erdoğan bu ülkeyi 5 dk bile yönetmemeliymiş” Bu nefretinizi ,neden bebek katili Apo’ya, hain terörist Selahattin Demirtaş’a 2018 de ziyarete gittiğin ve “neden hala hapiste derhal serbest bırakılsın” dediğin,2022 de kurduğun bu cümle sana hatırlatıldığın da, sen “Selahattin Demirtaş’ı serbest bırakın ifadem varsa ,hemen siyaseti bırakıyorum” demiştin. Sözünü tut Muharrem omurgalı ol. Ülkemizi açık açık bölmekle tehdit eden HDPKK’ya, Karayılan’a, Bayık’a Fetöcülere ,6+1 masanın lider müsveddelerine, tek kelime etmeyip, “terör belasını bitireceğiz, inlerine gireceğiz dedik ,girdik giriyoruz” diyen Recep Tayyip Erdoğan gitmeli diyorsun öylemi.

O zaman hatırlatmak istiyorum, 2018 Cumhurbaşkanlığı seçim kampanya da FETÖ terör örgütü hakkında tek kelime yoktu, ama sağda solda mitinglerde” beni Amerikalı arkadaşlar arıyor” demiştin.
Devlet ile bu görüşmeleri paylaşmadın. Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu “her yabancı idareci ile yapılan görüşmeler kayda geçer, paylaşmadığına göre arayanlar FETÖ’cü sanırım.” demişti.

Muharrem İnce Atatürk’ü sevmek O’nu anlamakla olur arkasına saklanmakla olmaz.

Ne demişti Gazi Mustafa Kemal Atatürk ; Beni övme sözlerini bırakınız; gelecek için neler yapacağız, Onları Söyleyin!

Yine Gazi Mustafa Kemal; Ne kadar zengin ve müreffeh olursa olsun, bağımsızlıktan yoksun bir millet, medeni insanlık karşısında, uşak olmak mevkiinden yüksek bir muameleye layık olamaz.

Bugün nefret ettiğiniz Recep Tayyip Erdoğan ülkesi için beka savaşı veriyor. Avrupa’nın, Batının, PKK’nın Uşağı olmayı reddediyoruz. 40 yıldır terörle teröristlerle, terör sevicililerle mücadele ediyoruz. Gerçek vatanseverlerin olması gereken yer millet ‘in yanıdır. PKK’yı, ABD’yi, Avrupa’yı, tüm terör örgütlerinden medet ummayı bırakın.

Başta şehit ve Gazi aileleri olarak, Sayın Cumhurbaşkanımızdan razıyız Allah’ta ebediyen kendisinden razı olsun.

Abbas Gündüz
15 Temmuz Demokrasi Şehitleri, Gazileri ve Terör Mağdurları Derneği Genel Başkanı