28 MAYIS PAZAR GÜNÜ YAPILACAK OLAN SEÇİMİ, PAZARTESİ GÜNÜ DE FETHİ KUTLAYALIM

DEVLET BAŞKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’IN DA DEDİĞİ GİBİ KIYMETLİ KARDEŞLERİM, “NASIL OLSA ÖNDEYİZ DUYGUSUNUN BİZİ REHAVETE SÜRÜKLEMESİNE İZİN VERMEYELİM.PAZAR GÜNÜ SANDIKLARA SAHİP ÇIKMALIYIZ. “28 MAYIS PAZAR GÜNÜ YAPILACAK OLAN SEÇİMİ,PAZARTESİ GÜNÜ DE FETHİ KUTLAYALIM”

28 Mayıs 2023 seçimleri bekamız için, ülkemizin bölünmez bütünlüğü için, teröristlerin kökünün kazınması için, kandili yerle bir etmek için, milli savunma sanayimizin devamı için, ihalarımızın teröristlerin inlerine girmesi için, sihalarımızın teröristlerin tepesine inmesi için, TCG Anadolu gemimizin göğsümüzü kabartması için, yerli ve milli doğalgazımızı kullanmayı, petrolümüzü çıkartmayı ez cümle hür ve bağımsız Türkiye Yüzyılı için sandığa gidip, yine yeniden Recep Tayyip Erdoğan diyeceğiz.

Kardeşlerim, oy kullanırken terörist Demirtaş’ın sokağa çıkın çağrısından sonra vahşice katledilen Yasin Börü’yü, Fethi Sekin’i, Aybüke Yalçın’ı, Eren Bülbül’ü, Ömer Halisdemir’i ve adını sayamadığımız nice şehitlerimiz, gazilerimiz aklınızda olsun. Olsun ki Kandil’e özerklik sözü verenler topraklarımızı bölmeye yeltenemesin.

Kandil’in Kemal Kılıçdaroğlu nu desteklediğini ” O bizim de Cumhurbaşkanı adayımız “dediğini unutmayalım.

Vatandaşlık görevi olan, oy vermeyi ihmal etmeyin..

Gazi Mustafa Kemal’in dediği gibi, ülkesini muasır medeniyetler seviyesine çıkartan Recep Tayyip Erdoğan’a vatandaş olarak borcumuzu ödeme vaktidir.

Eşinizi, dostunuzu arayarak istisnasız olarak, rehavete kapılmadan oy kullanmanız çok önemli.
Kardeşlerim, bu seçim hak ile batılın seçimidir.

ABD, Avrupa, Batı PKK PYD YPG FETÖ tüm terör örgütleri birleşmiş ve Erdoğan gitsin diyorlarsa, bu Vatan’ın öz evladı olan Erdoğan’ı desteklemek, boynumuzun borcudur.

Ezanımızı susturamayacaksınız,
Bayrağımızı indiremeyeceksiniz,
Bize boyunduruk vuramayacaksınız,
Milletimize diz çöktüremeyeceksiniz.

Feraset sahibi kardeşim,

Bu seçim, rengini şehitlerimizin kanından alan ay yıldızlı bayrağımız ile sorunu olanlar ve vatanının bölünmez bütünlüğü için gözünü kırpmadan canını feda edecek olanlar arasında yapılacak.

Rehavete kapılmadan her bir ferdimiz lütfen sandığa gitmeyi ihmal etmeyelim.

Allah’ın izniyle Aziz milletimizin, Şehit ve Gazi Ailelerimizin de desteğiyle , 28 Mayıs’ta yine yeniden dünya lideri Recep Tayyip ERDOĞAN diyeceğiz.

Abbas Gündüz
15 Temmuz Demokrasi Şehitleri, Gazileri ve Terör Mağdurları Derneği Genel Başkanı