BASIN AÇIKLAMASI

BAY KEMAL YOL YÜRÜDÜKLERİNE, SIRTINI DAYADIKLARINA DİKKAT ET. ONLAR SIRTINI PKK’YA YPG’YE YPJ’YE DAYIYOR.ONLARIN İNLERİNE GİRECEĞİZ DEDİK GİRDİK, GİRMEYE DE DEVAM EDİYORUZ.

ABD Büyükelçisi Jeffry L. Flake, 2022 mayıs ayında HDPKK, İYİ PARTİ VE KILIÇDAROĞLU ile görüşmüştü. “ABD-Türkiye arasındaki bağlar ele alındı.” şeklinde açıklama yapmışlardı. Perşembenin gelişi çarşambadan bellidir.

Dün katıldığı bir programda konuşan Cumhurbaşkanı’mız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile bir kaç gün önce bir araya gelen ABD’nin Ankara Büyükelçisi Flake’e çıkıştı. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, “Senin buradaki muhatabın Cumhurbaşkanı’dır. Sen bundan sonra hangi yüzle Cumhurbaşkanı’ndan randevu isteyeceksin? Bizim kapılar kapandı ona, bir daha göremezsin. Niye? Haddini bileceksin.” demişti. Siz hiç merak etmeyin Sayın Cumhurbaşkanım, aziz milletimiz hadsizlere had bildirmeyi iyi bilir.

HDPKK bas bas terörist başı köpek Apo’ya özgürlük diye bağırıyor, HDPKK kandilde ki kardeşlerimiz Türkiye’ye gelip siyaset yapacak diyor. Bay Kemal, Türk Milletini fazla hafife alıyorsun. Bu iş 15 Temmuz hain darbe girişimin de tankların arasından sıyrılıp geçmene, tv de darbeyi izlemene benzemez.

Bu aziz vatanın her bir karış toprağı şehit kanlarıyla sulandı.

Mevzu bahis vatansa gerisi teferruattır. Bunu Amerikalı dostlarınıza 15 Temmuz’da gösterdik, eğer bir daha teşebbüs edilirse çok daha fazlasını göstermeyi biliriz.

Ne demişti Kahraman İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu “bize o fırsatı bir daha verirler mi bilmiyorum, verirlerse yarım bıraktığımız işi tamamlarız”.

Neyzen Tevfik’in güzel bir sözü var” Geldikleri gibi gitmediler; kimi itini bıraktı, kimi bitini. Kimi de piçini bıraktı!.. Yoksa bu kadar şerefsizin bizden olması mümkün değil!”

14 Mayıs 2023 seçimlerinde başta şehit ve gazi ailelerimiz olmak üzere, vatanının tek bir karış toprağı için canını vermeye hazır olan kardeşlerimizle birlikte tarafımız bellidir. Tarafımız, vatanın bölünmez bütünlüğüdür. Tarafımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yanıdır.

Bay Kemal 14 Mayıs seçimleri sadece sana ders değil, sizin ipinizi tutanlara da ders olacak, Türk’ün gücünü bir kez daha göstereceğiz.

Abbas GÜNDÜZ
15 Temmuz Demokrasi Şehitleri, Gazileri ve Terör Mağdurları Derneği Genel Başkanı