BASIN AÇIKLAMASI

TBMM çatısı altında haddini aşan CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel bu ülke için gece gündüz demeden çalışan , terörle mücadele konusunda tarih yazan İçişleri Bakanı Sayın Süleyman Soylu’ya ağır cümleler kullanarak hakaret etmiştir.

PKK/HDP’nin ortağı CEHAPE’nin Vekili Özel TBMM kürsüsünde terör örgütlerinin sözcülüğünü yaparak hainliği bir kez daha tescillenmiştir. Milletin meclisinde her türlü gevşekliği yapan Özel’e bu millet sandıkta gereğini yapacaktır. Siyaset çakalı Özgür Özel denen şahıs PKK/HDP’li sözde vekillerin her gün mecliste , sokakta, şehirlerde, “sırtımızı Kandile dayadık, sözde Kürdistan’a özgürlük şiarıyla iktidara geleceğiz” dediğinde hiç bir tepki vermemesi bu kirli ortaklığının vesikasıdır.

Ayrıca Sayın Süleyman Soylu Bakanımız HD(P)KK’lıları kudurtunca ağzından salyalar dökülmeye başlayan Özel’i kınıyoruz. Özel’in bu haince duruşundan dolayı Şehit ve Gazi Aileleri başta olmak üzere milyonlarca vatan sever Kardeşimiz bu terör destekçisi ve seçicisine gerekli zamanda gereğini yapacaktır. Hadsiz Özgür Özel biz senin niye hopladığı gayet iyi biliyoruz.

PKK terör örgütü elemanları hainler sarı torbaya girdikçe canınız yanıyor farkındayız. Daha çok canınız yanacak. Kahraman İçişleri Bakanımızın talimatıyla yapılan başarılı operasyonlar devam ettikçe ortağınız HDP ile hopluyorsunuz. CHP-HDP ortaklığınızı biliyoruz.

Oyununuzu bozan kahraman vatan evladına hakaret etmekle bu operasyonları durdurmayacak. Sizin açık açık söylemediğiniz bizim de İçişleri Bakanımızın bildiği PKK-HDP-CHP ve diğer dostlarınızın kirli oyununu boza boza yolumuza devam edeceğiz.

Süleyman Soylu Bakanımıza yaptığınız çirkin, arsız ,edepsiz, kalitesiz, ucuz hakaretlerinizin hesabını sizlere ve yandaşlarınıza ödeteceğiz.

Cumhuriyet tarihimizin en başarılı Bakanı ve terör örgütlerinin korkulu rüyası sizin ve sizin gibilerin karşısında dimdik duran İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu’nun daima yanındayız ve arkasındayız.

PKK ve diğer örgütler bozguna uğradıkça kafanız dumanlanıyor. Eliniz, ayağınız ,diliniz dolanıyor. Bozuk zihniyetiniz Kendini hakaret zemininde buluyor. Sizleri kınıyoruz. Bakanımıza yaptığınız hakaretlerin bin katını size misliyle iade ediyoruz. Sizin HDP-PKK ile yaptığınız her türlü oyunu kahraman bakanımız bozacaktır.

Süleyman Soylu Bakanımız bu ülkenin mederi iftiharıdır. Bizler sizi ve yandaşlarınızı çapsız, kalitesiz, eksik ve ucuz küçük siyasetçi olarak görüyoruz. TBMM çatısı altında yaptığınız densizliklerden dolayı sizleri kınıyoruz.

Abbas GÜNDÜZ
15 Temmuz Demokrasi Şehitleri, Gazileri ve Terör Mağdurları Derneği Genel Başkanı