BASIN AÇIKLAMASI

BU SEÇİM VAR OLMA VE BEKA MESELESİDİR…

Aziz Milletimiz, Kıymetli Şehit ve Gazi Aileleri

Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ne Oynanan oyunlar çok büyük!

Rahmetli Erbakan hoca “Türkiye’de ki bütün darbeler ve darbe teşebbüslerinin perde arkasında ABD’nin olduğunu, bunun hiç bir zaman unutulmaması gerektiğini” söylemişti ve “Talimatlar oradan gelmektedir, 28 Şubat kararları diye basında yayınlanan 18 karar, ABD’de de Pentagon’da dikte ettirilmiştir” demişti..
Bugün ki resimde ne var? Rahmetli Erbakan hocamızın öğrencisi olan “açamazsınız” dedikleri , CHP’li Faik Öztrak’ın “Ayasofya’nın ibadete açılması tam bir milli felakettir.

İktidara geldiğimiz de ilk işimiz Ayasofya’yı tekrar müzeye çevireceğiz ” dediği, kim ne derse desin Ayasofya’yı yeniden ibadete açan , Cumhurbaşkanımızın himayeleri ile Kahraman İçişleri Bakanımız Sn. Süleyman Soylu’nun kararlı ve dik duruşu sayesinde başta PKK, FETÖ terör örgütü olmak üzere tüm terör örgütlerinin korkulu rüyası olan, Kahraman Bakanımız Süleyman Soylu terörü bitirme noktasına getirmiştir. Ne demişti kıymetli Bakanımız ” Tekbir terörist kalmayıncaya kadar, terörle mücadelemiz devam edecektir “.

İHA SİHA lar ile 40 yıllık terör belasın da büyük başarı sağlayan,Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ABD ile ülkesi için beka savaşı var.

Birde bu savaşa çanak tutan, ABD’nin değirmenine su taşıyan muhalefet var.

15 Temmuz hain darbe girişimi bunun en yakın örneğidir. Vatanı uğruna şehit olan nice yiğitler var tıpkı darbenin seyrini değiştiren, Ömer Halisdemir gibi.

Zekâi Aksakallı Paşa ile darbe gecesi aralarında geçen konuşma
“Semih Terzi vatan hainidir onu, karargaha girmeden öldür… Bunun sonunda şehadet de var…” Astsubay Kıdemli Başçavuş Ömer Halisdemir… Yanıtı ise net: Baş üstüne komutanım Hakkınızı helal edin…” Arkasından haince sıktıkları 17 kurşun, onun adını milletin kahramanları arasına yazdırdı… Üniformasının, bayrağının ve vatanının şerefini,canı pahasına korudu…

Şimdi sorarım size?

Şehadete gözünü kırpmadan yürüyen Ömer Halisdemir mi? yoksa tankların arasından sıyrılıp geçen Kemal Kılıçdaroğlu mu?

Biden ne diyordu “Erdoğan’ı seçimle göndereceğiz ve seçimler de muhalefete destek vereceğiz. “
Şuan ABD, kuzey Suriye’de PKK devleti kurmak istiyor ve buna zemin hazırlamak için Kılıçdaroğlu da,Hakkari’de yaptığı konuşmada özerklik verilmesin den bahsediyor, terörist Demirtaş’ın serbest bırakılmasından,bebek katili Apo’nun serbest bırakılmasından, sorosçu Osman Kavala nın “iktidara geldiğimizde derhal serbest bırakacağız” demesi,” FETÖ’cü hainleri serbest bırakacağız” demesi, hepsi ABD’nin maşası olan muhalefetin kendine edindiği görevlerdir.Ne demişti PKK sözde temsilcisi “Ak parti ve MHP’ye verilen her oy PKK’ya sıkılan kurşundur. Ya onları durdurun yada onlar bizi bitirecek. “Muhalefet için önemli olan, ne vatan ne bayrak ne ezan ne de verilen onca şehittir.

Ey Türk Milleti oynanan oyunu gör ve vatanına sahip çık!

14 Mayıs 2023 seçimlerinde, şehitlerimizin katilleri ile işbirliği yapanların değil, bu vatanın yetiştirdiği ülkesinin bekası için kefenini giyip yola çıkan, Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında olma vaktidir.
Dünyanın beklediği bu seçim, Ak Parti seçimi değil, bu seçim Türkiye’nin var oluş mücadelesinin seçimidir. Ülkemizin ve milletimizin bekasını belirleme seçimidir. Bizden daha büyük olan davamız da, başta şehit ve gazi ailelerimiz olmak üzere , feraset sahibi tüm kardeşlerimizle birlikte, Sayın Cumhurbaşkanı’mız Recep Tayyip Erdoğan’ın yanındayız ,bundan sonra da yanında olmaya devam edeceğiz.

Abbas Gündüz
15 Temmuz Demokrasi Şehitleri, Gazileri ve Terör Mağdurları Derneği Genel Başkanı